ו' 01 דצמ' 2023

השתלת שיער בטורקיה הוא היעד המועדף גם לישראלים אמריקאים

השתלת שיער בטורקיה פופולארית מאוד בקרב ישראלים רבים, כיום טסים מישראל כ- 2000 מטופלים בחודש לבירת ההשתלות העולמית הלא היא איסטנבול.

אמריקה ארץ החלומות מאפשרת כיום לישראלים רבים להתפתחת ולפרוח, כיום בארצות הברית חיים כמעט 800 אלף ישראלים, נתון זה הוא ההסבר לקח שמאות ישראלים אמריקאים בישראל טסים גם הם לטורקיה להשתלת שיער.

השתלת שיער בטורקיה ולא באמריקה למה ?

המחיר כמובן, אבל לא רק, המיומנות שהרופאים הטורקים פיתחו בתחום ומוסר העבודה שיש לרופא טורקי לא ימצא בכול יבשת ההזדמנויות הגדולה.

שיטות ההשתלה באמריקה מיושנות, רופאים רבים למשל עדיין מובילים מטופלים בשנת 2022 להשתלות שיער עם צלקות בחלק האחורי של הראש השייכות לתקופת האבן, מהסיבה הפשוטה שהם רגילים לבצע את השיטות האלה כבר 20 שנה.

 

אז מה מדרבן ישראלים מאריקה לטוס גם להשתלת שיער בטורקיה?

  1. לישראלים יש נטיה לבחון דברים על פי נסיון של אנשים שדומים להם, וכיום מרבית הישראלים מישראל טסים לטורקיה, וזה מעודד גם ישראלים לאמריקה לעשות כך.
  2. יש קליניקות רבות שצברו שם ומוניטין בקהל הישראלי, כך שיותר פשוט לעשות סקר שוק בטורקיה, מאשר מדינות אחרות כמו גאורגיה בולגריה יוון ועוד יעדים בהן תיירות המרפא של תחום השיער נפוצות.
  3. לטורקים מיומנות כוח אדם ושיטת הכי מתקדמות שיש ברוב הקליניקות המובילות, כמובן שגם ברבחי טורקיה יש עשבים שוטים וקליניקות שמתגלחות על לקוחות עד שהן לומדות את העבודה, או שפשוט חוסכות על המטופל בכוח אדם וציוד חדשני.

חדשות ארצות הברית בחרה בשבילכם בפינטצה את הטוב ביותר מחיר שיטה ודוקטור

  1. הייר טורקיי : דוקטור קיניאס דוזומז
  2. 2400 אירו כולל הכול חוץ מטיסה – ליווי ישראלי מלא
  3. שיטת ההשתלה DHI

היזם מאחורה הייר טורקיי מוטי שאבי:

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ויזה לארה״ב
מדריך מלא וחינמי להוצאת ויזה לארצות הברית
חדש
SIM לארה״ב
מדריך מלא וחינמי להוצאת SIM לארצות הברית
מבצע מיוחד
דילוג לתוכן