ג' 25 יונ' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס סים לארה"ב

חבילת גלישה לאור נסיעה לחו"ל היא הכרחית לרוב. הטלפון הנייד משמש לנו כמפה, בחיפוש מידע רלוונטי, בהמלצות על מסעדות ואטרקציות והוא מהווה חלק אינטגרלי מהחוויה שלנו כתיירים.

האם בארה"ב ניתן להסתדר ללא חבילת גלישה? על פניו יש אפשרות כזו אך היא נחשבת לפחות טובה. בערים מתויירות, דוגמת ניו יורק ולאס וגאס, קיימת תשתית רחבה של אינטרנט אלחוטי בכל נקודה כמעט בעיר, כשגם במלונות עצמן הגלישה היא חינמית.

שהייה של פחות משבוע בעיר גדולה בארה"ב תאפשר לכם לוותר על חבילת גלישה. מנגד, טיול של זמן רב עם רכב ומעבר בין מקומות הוא טיול שבו רצוי עד מאוד שתרכשו לעצמכם חבילת גלישה, לבטח עבור השימוש הרחב שתרצו לעשות ב"ווייז" או ב"גוגל מפות".

רכישה של חבילת תקשורת לארה"ב בישראל

בישראל קיימות עבורכם שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא ברכישה של חבילת גלישה מאחת מחברות התקשורת הישראליות שבה אתם מנויים והאפשרות השנייה היא ברכישה של כרטיס סים אמריקאי ממשווקים ישראלים, שלהם יש הסכמי ספקיות תקשורת עם חברות אמריקאיות.

ברכישה של חבילת גלישה מאחת החברות הסלולריות בישראל תוכלו לרכוש חבילה מבעוד מועד אשר תיכנס לפעול אך ורק שתגיעו למדינת היעד.

ההמלצה היא ברכישת סים בישראל מחברת SIM4USA. החברה מציעה חבילות תקשורת משתי חברות מובילות ומוכרות בארה"ב – AT&T ו-T-MOBILE. החברה מספקת אחריות על כרטיסי הסים והשירות בעברית. התשלום עבור כרטיס סים מתחיל מ-35 דולרים וזאת בהתאם לנפח הגלישה שתבחרו. הכרטיס יישלח אליכם הביתה, כשיש כמובן לעשות התאמה עם נציג השירות בין הכרטיס שיישלח לסוג הנייד שלכם.

רכישת סים בארה"ב

כרטיס הסים האמריקאי יפעל רק כשהטלפון הנייד שלכם יהיה פתוח. במדינה תוכלו ליהנות ממספר הצעות לכרטיס סים עליו תצטרכו לשלם מראש. מדובר על תוכניות שנקראות PREPAUD והן מיועדות לתיירים. אלו יקבלו כרטיס סים עם מספר טלפון אמריקאי שבו יהיה ניתן להשתמש בזמן התוכנית.

ניתן לבחור רכישת הסים מתוך מספר חברות תקשורת מובילות בארה"ב, דוגמת VERZIO, AT&T, T-MOBILE.

החבילה של T-MOBILE כוללת כעשרה ג'יגה לחודש היא בעלות בסיסית של 40 דולרים. על מנת להוסיף גם שיחות לחבילה יש להוסיף כ-20 דולרים לאלף דקות שיחה בתוך ארה"ב. התוכנית איננה כוללת שיחות מחוץ למדינה. את התכונית אין צורך לבטל בתום החודש, היא ללא התחייבות ואיננה מתחדשת. את הכרטיס יש לרכוש בחנויות תקשורת. רכישה של הכרטיס בשדה התעופה עלולה לעלות לכם יותר למול החנויות מחוצה לו.

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ויזה לארה״ב
מדריך מלא וחינמי להוצאת ויזה לארצות הברית
חדש
SIM לארה״ב
מדריך מלא וחינמי להוצאת SIM לארצות הברית
מבצע מיוחד
דילוג לתוכן