ו' 01 דצמ' 2023

ויזת סטודנט לארצות הברית

ויזת סטודנט לארה"ב, הרשמה ללימודים בארה"ב, משוכה לא פשוטה !

את זה שאיזי נשיונליטי אוהבת להביא לכם שלל כתבות איכותיות בנושא הגירה אתם כבר יודעים, אך הפעם לקחנו נושא מיוחד, ועל מנת לחבר את המאמר פנינו לחברה מספר אחד בתחום זה visa1usa הממוקמת בלוס אנג'לס.

 להלן אתר החברה: https://visa1usa.com ואת פיד הפייסבוק שלהם תמצאו בהמשך המאמר.

+1 213-373-6685
 
 
Study1usa.com
 

 

ויזת סטודנט לארה״ב בחסות Visa1usa

הדרך להוצאת ויזת סטודנט לארה”ב מתחילה בקבלה לאוניברסיטה או מכללה בארה”ב. 

כאמור, ברחבי ארה”ב פזורים מאות מוסדות להשכלה גבוהה, אך לא כולם מוכרים לצרכי הוצאת ויזה. 

לפיכך, לפני הרישום למוסד לימודים בארצות הברית כדאי לוודא שהוא נכלל ברשימת המוסדות שתלמידיהן זכאים לקבל ויזת סטודנט לארה”ב.

ההכרה בסמכותו של מוסד ניתנת על ידי ממשלת ארה”ב, כמו כן יש לברר את מספר שעות הלימוד המינימלי הנחוץ להוצאת ויזה לארה”ב, המשתנה בהתאם לתואר ולמוסד הלימודים. 

ככלל, היקף הלימודים המקנה זכאות לקבלת ויזת סטודנט אינו נופל בהרבה מהיקף לתואר מלא.

הרישום לאוניברסיטאות כרוך כמובן בכסף, ולעיתים גם במבחני כניסה. 

אחד הפרמטרים החשובים לקבלה הוא ידיעת אנגלית, או נכונות ללמוד טרם התואר בקורס לשיפור האנגלית. 

לאחר סיום מוצלח של הליכי הרישום והקבלה תקבלו לידיכם טופס הנקרא I-20.
טופס זה מהווה את המפתח למילוי טופס אחר וחשוב לא פחות – טופס ויזה לארצות הברית . 

הויזה הרלוונטית למי שמבקש להיות סטודנט בארה”ב נקראת f-1, טופס ויזה לארה”ב להוצאת ויזת סטודנט כולל שאלות רבות באנגלית אודות עבר תעסוקתי, צבאי והשכלה קודמת. 

כמו כן נדרשים המבקשים לצרף אל הטופס מסמכים שונים, כמו תעודת שחרור או פטור מהצבא ותלושי משכורת אם יש. למילוי הטפסים יש חשיבות רבה בדרך להשגת ויזת סטודנט, וכדאי להקפיד ולמלא אותם כראוי.

כל הפרטים על הוצאת ויזת סטודנט לארצות הברית

כמו בתחומים רבים אחרים, גם בתחום הלימודים הגבוהים מציעה ארה”ב אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. יש בה מספר רב של אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר פרטיים . ויזת סטודנט, סוג אחד מיני רבים של ויזה לארה”ב, מאפשרת למי שאינו אזרח אמריקאי ליהנות מגישה לכל אותן אוניברסיטאות הנחשבות למובילות בעולם. ללא הוצאת ויזה לארה”ב, לא ניתן להגיע לארה”ב ללימודים או לכל מטרה אחרת.

כדי להנות מגישה לאוניברסיטאות המפוארות שבארה”ב, אתם חייבים להוציא קודם כל ויזת סטודנט.

בני משפחה של מחזיקי ויזות סטודנט לארה"ב

family.jpg

ילדים מתחת לגיל 21 ובני/בנות זוג של בעלי ויזות מסוג  F או  M רשאים להגיש בקשה לויזות נלוות (F2 או M2), על מנת להצטרף למחזיק הויזה העיקרי. בני הזוג או הילדים רשאים ללמוד אך לא לעבוד.

בעלי ויזת סטודנט רשאים להיכנס לארה"ב עד 30 יום לפני תאריך הרישום ללימודים. בעת הכניסה לארה"ב במסגרת ויזת סטודנט, ינתן למחזיקי הויזה אישור להיכנס ולשהות בארה"ב כל זמן שמעמדם כסטודנטים לא השתנה כלומר, כל זמן שהסטודנטים לומדים בתוכנית לימודים מלאה, גם אם פג תוקפה של הויזה בדרכון יוכלו להמשיך לשהות בארה"ב. בעלי ויזה מסוג F רשאים להישאר בארה"ב עד 60 יום לאחר תום הלימודים ויכולים להאריך את הויזה כאשר ימשיכו את לימודיהם לתכנית לימודים נוספת תקופה זאת נקראת Grace Period.

הגשת הבקשה לויזה  
ניתן לגשת לבקשה לויזת סטודנט בשגרירות האמריקאית בארץ אחרי שעומדים בכל התנאים שצוינו בהתחלה. אפשרות נוספת היא לשינוי סטטוס בתוך ארה״ב ובתנאי שעומדים בקריטריונים הנ״ל ונמצאים בסטטוס חוקי שמאפשר מעבר לסטטוס אחר.

חברת visa1usa ממוקמת בלוס אנגלס  ומסייעת בהדרכת  הסטודנט המיועד להתקבל למוסדות הלימוד המאושרים בכל רחבי  ארה״ב ואנחנו כמובן נעזור לכם לאחר שתקבלו את מסמכי ההתקבלות בהגשת והכנת המסמכים הנדרשים לראיון .

אז הבנתם שויזת סטודנט לארצות הברית חייב בעל מקצוע אז עכשיו אתם יודעים ש- visa1usa, לכתבה נוספת בנושא ויזה לארה"ב לחצו פה.

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ויזה לארה״ב
מדריך מלא וחינמי להוצאת ויזה לארצות הברית
חדש
SIM לארה״ב
מדריך מלא וחינמי להוצאת SIM לארצות הברית
מבצע מיוחד
דילוג לתוכן