ו' 01 דצמ' 2023

ויזת תייר לארה"ב

למי מיועדת הוויזת תייר?

 ויזת תייר לארה"ב היא הוויזה הפופולרית ביותר. הוויזה מאפשרת כניסה לארה"ב לביקור משפחה וקרובים, לתיירות וקבלת טיפול רפואי במדינה.

הליך הבקשה לוויזת תייר כולל מילוי מסמכים וקביעת תור לריאיון, תשלום אגרת הוויזה והגעה לריאיון בשגרירות ארה"ב ליום והשעה שנקבעו לכם.

ויזת תייר לארה"ב – מידע כללי

רוב המגיעים לארה"ב מגיעים למדינה למטרת בילוי ותיירות. אחוז גבוה מהמגיעים עושים זאת דרך נמלי התעופה של ניו יורק ומיאמי כשאחרים מרחיקים עד ללוס אנג'לס בחוף המערבי.

כל ישראלי המעוניין לבקר במדינה זקוק לוויזת תייר. קיימות מספר וויזות נוספות לארה"ב המחולקות למספר סוגים על בסיס סיבת הביקור במדינה. סוג הוויזה נקבע באמצעות הקונסול האמריקאי בשגרירות ארה"ב על בסיס הריאיון, כשטרם קביעת סוג הוויזה יוחלט אחר הריאיון אם המועמד יקבל וויזה לארצות הברית.

קיימות ויזות תייר מסוג B1 ו-B2. אלו ויזות המיועדות למבקרים זמניים במדינה ותוקפן נקבע לרוב לפרק זמן של עשר שנים. יש פעמים וויזת התייר תאושר לפרקי זמן קצרים, בין אם לטווח הזמן של הטיול או לזמן של שנה, חמש שנים ועוד. ויזות נוספות אותן מנפיקה השגרירות הן ויזת סטודנט, חילופי מבקרים, עבודה ועוד. בבסיסו הליך הוצאת כל ויזה זהה בבסיסו.

להוצאת ויזת תייר יש למלא שאלון דיגיטלי בן 15 עמודים המנוסח באנגלית. יש גם לקבוע ריאיון בשגרירות באמצעות אתר האינטרנט של השגרירות וכמובן לשלם אגרה של 160 דולרים עבור הבקשה, בין אם בקשתכם תאושר בהמשך או תדחה.

מומלץ לעשות שימוש בחברות מקצועיות שיסייעו לכם לעבור את התהליך בצורה תקינה תוך התמודדות עם השאלון הארוך שיש למלא.

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ויזה לארה״ב
מדריך מלא וחינמי להוצאת ויזה לארצות הברית
חדש
SIM לארה״ב
מדריך מלא וחינמי להוצאת SIM לארצות הברית
מבצע מיוחד
דילוג לתוכן